shtune, 24.SHK.18, 4:40:56 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

temyss - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: temyss 
Forumi » JETA » Qka dot thot te sakrifikosh per at gje qe e don ...? » temyss (temyss)
temyss
temyssDate: hane, 08.Sep.08, 5:46:26 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: jo prezent
dot thot qe ke ber diqka tmadhe dhe qe ja vlen

jemi kta
 
Forumi » JETA » Qka dot thot te sakrifikosh per at gje qe e don ...? » temyss (temyss)
Page 1 of 11
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2018 |