shtune, 24.SHK.18, 4:41:45 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

zeshkany - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: temyss 
Forumi » JETA » Po nese te paraqitet peshku i art .Cilat dot ishin tri deshirat e juaja ...? » zeshkany (pershendetje)
zeshkany
zeshkanyDate: hane, 08.Sep.08, 11:13:09 AM | Message # 1
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
hmmmm , mas pari ni kerrr se e kom ne qef osht ne pz , e dyta pak pare edhe ato veq per te varfur , edhe e treta qe ta kem ni web te mirrrrrr .....
Attachments: 1844382.jpg(15Kb)


jemi kta qe jemi
 
Forumi » JETA » Po nese te paraqitet peshku i art .Cilat dot ishin tri deshirat e juaja ...? » zeshkany (pershendetje)
Page 1 of 11
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2018 |