shtune, 24.SHK.18, 4:34:57 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

zeshkany - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forumi » Test section » cilen preferon me shum te jesh njeri i ndershem apo te kesh para » zeshkany
zeshkany
zeshkanyDate: hane, 18.Aug.08, 6:20:36 AM | Message # 1
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
paj te dyjat ishkon mir pa pare edhe i ndreshem su bahesh e me kan i ndershem duhesh me pas pare :P:P:P:P

jemi kta qe jemi
 
Forumi » Test section » cilen preferon me shum te jesh njeri i ndershem apo te kesh para » zeshkany
Page 1 of 11
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2018 |