merkure, 26.Jun.19, 4:33:50 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

zeshkany - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Test section » qka mendoni per qikat e sodit si dhe djemt e sodit » zeshkany
zeshkany
zeshkanyDate: marte, 19.Aug.08, 8:44:11 AM | Message # 1
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
huuuuu me kan mu vesh pak ma shkrut ma mir ish kan

jemi kta qe jemi
 
tinaaDate: ejte, 28.Aug.08, 8:57:57 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
po aa mu vesh ma shkurt ncnc :P:P
jo qikat e sodit po menojn qe jon moderne nese i tregjn pjest e trupit mirpo kjo sosht kurgju sjon krejt ashtu ama disa po e djemt jon bo avanturista :P


d.hamza
 
zeshkanyDate: premte, 29.Aug.08, 6:40:24 AM | Message # 3
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
hehehe po meshkujve i ka hije amo femres pak jo :P:P:P tongue tongue

jemi kta qe jemi
 
Forumi » Test section » qka mendoni per qikat e sodit si dhe djemt e sodit » zeshkany
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |