merkure, 26.Jun.19, 2:47:18 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

ardi - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » JETA » problemet gjat jetes » ardi
ardi
ardiDate: marte, 26.Aug.08, 1:13:24 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0
Status: jo prezent
probleme ka te maja shum dhe sfida te verteta ni sfid e vertet ke prom ti e din

www.zeshkany.ucoz.com
 
zeshkanyDate: merkure, 27.Aug.08, 6:29:11 AM | Message # 2
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
ardi loqko ato jon kaluse po ma e keqe osht se fali jet jetim dhe kjo te kop heheh

jemi kta qe jemi
 
tinaaDate: ejte, 28.Aug.08, 9:03:11 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
PROBLEMET TASH JON PJES E JETES PA TO SMUNDESH KA PROBLEME TE MEDHA ,KA EDHE TE VOGLA MIRPO KUR TI PERBALLOJSH BOHESHH MA ME PERVOJ MA I FORTE

d.hamza
 
temyssDate: hane, 08.Sep.08, 5:39:25 PM | Message # 4
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: jo prezent
me probleme babes gjithmon duhet mu bellafaqu zbon veten posht me lshu po kallzo njeher kush je prej inatit krejt ki mi shti ndhe a pom kupton kto sene qa pi thom o zeshkan krahu i djath i joti jom

jemi kta
 
Forumi » JETA » problemet gjat jetes » ardi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |