merkure, 26.Jun.19, 2:38:33 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

zeshkany - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: zeshkany  
Forumi » feja islame » qka d.m.th. fjala"ADHURIM" » zeshkany (pershendetje)
zeshkany
zeshkanyDate: hane, 25.Aug.08, 7:12:45 AM | Message # 1
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
e pra shumica se din se qa d.m.th. hajt provoni ju se pari

jemi kta qe jemi
 
tinaaDate: ejte, 28.Aug.08, 8:59:42 PM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
adhurim sipas mendimit tim do te thot perkushtim,admirim ,te kesh idhull dike e te gjitha keto i takojne ALL-LLAHUT.

d.hamza
 
Forumi » feja islame » qka d.m.th. fjala"ADHURIM" » zeshkany (pershendetje)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |