merkure, 26.Jun.19, 2:48:12 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

ja djalosji 5 vjeqar - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: zeshkany  
Forumi » feja islame » Nji djalosh i vogel fle ne xhami pas namazit te sabahut » ja djalosji 5 vjeqar (zeshkany)
ja djalosji 5 vjeqar
zeshkanyDate: merkure, 03.Sep.08, 6:25:40 AM | Message # 1
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
Makassar,Indonezi,1 shtato-një fëmijë fle ne xhami ,ne diten e par të agjerimit n♪7 ramazan. nmyslimanet në tërë boten i shmangen ngr♪7njës, pirjes dhe mardhanjeve seksuale -q♪7 nga lindja e deri te perendimi i diellitnëmuajin e shenjt te kalendarit islam ,Ramazan

jemi kta qe jemi
 
Forumi » feja islame » Nji djalosh i vogel fle ne xhami pas namazit te sabahut » ja djalosji 5 vjeqar (zeshkany)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |