merkure, 26.Jun.19, 3:12:03 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

brigada_1 - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » poezi dashurie » poezi sms » brigada_1 (brigada_1)
brigada_1
brigada_1Date: merkure, 03.Sep.08, 10:08:01 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: jo prezent
pse hena nuk ban drit
pse veq ter me shohin syt
ne vend të ujit pi veq lotë
ku jeti qe te kam dashur fort.....


jemi kta qe jemi
 
Forumi » poezi dashurie » poezi sms » brigada_1 (brigada_1)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |