merkure, 26.Jun.19, 3:33:45 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

temyss - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: temyss, zeshkany  
Forumi » JETA » A kA dAsHNi Pa XHeLOzI ...? A kA rEsPeKt Pa InTeReS ...? » temyss (temyss)
temyss
temyssDate: hane, 08.Sep.08, 5:44:43 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: jo prezent
normal qe dashni pa gjelozi ska amo edhe pa interes ska se kur ski pare i thu zemer pom vyn qekaq pare bre edhe ti jep edhe e don ma shum e xheloz bohesh kur e sheh me najkan tu hec e kshtu qe te dyjat po perputhen pershendetje per krejt

jemi kta
 
Forumi » JETA » A kA dAsHNi Pa XHeLOzI ...? A kA rEsPeKt Pa InTeReS ...? » temyss (temyss)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |