merkure, 26.Jun.19, 3:31:58 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

adimi - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Rregullat e chatit » regullat per unser dhe kerkesat per mode edhe onwer » adimi (zeshkany)
adimi
zeshkanyDate: marte, 09.Sep.08, 5:36:14 PM | Message # 1
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
1. Kush është Moderator , Owner apo Admin duhet me vet tjetrin Moderator , Owner apo Admin per qka e ka përjashtu Userin apo a bën me kthy... 2. Nëse Moderatori apo Owneri nuk i respekton rregullat e Chatit i heket Moderatori apo Owneri.
3. Moderatori dhe Onweri duhet te ken arsye që të kickin Userin vetem nëse : shajn , reklamojn , edhe marin nick te politikaneve. përkatësisht personave publik.
...
1. Klikoni përmi emrin që e keni dhe lëne emrin e juv , nëse Useri nuk e ka emrin e shkruar nuk pranohet në Chat që të flas.
2. Nga gjuhët e huaja lejohet vetëm Anglisht.
3. Mos përdorni CAPS dmth mos shkruani me shkronja te Mëdha.
4. Mos përdorni fjalë ofenduese.
5. Mos i zgjatni shkronjat.
6. Mos vendosni emra me përmbajtje provokuese apo ofenduese.
7. Mos bëni Ikona të shumta.
8. Mos reklamoni.
Në të gjitha rastet Moderatori apo Owneri ka te drejtë të ju përjashtoj nga Chati.
Lutjet për Moderator apo Owner mund ti bëni ne Privat te administratorët : Genci , Zeshkany , KaTiLii_15.


jemi kta qe jemi
 
Forumi » Rregullat e chatit » regullat per unser dhe kerkesat per mode edhe onwer » adimi (zeshkany)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |