merkure, 26.Jun.19, 3:43:39 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

halo! - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: zeshkany  
Forumi » Test section » prezentohu » halo!
halo!
semraDate: premte, 29.Aug.08, 11:40:31 AM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 1
Reputation: 0
Status: jo prezent
un jam Semra,jam 14 vjeqare,nga mitrovica,perndryshe jom shoqja e ngusht e Tines.For more informations contact me at semraa_m@hotmail.com :P

semraa_m@hotmail.com my msn

Message edited by semra - premte, 29.Aug.08, 11:40:47 AM
 
tinaaDate: premte, 29.Aug.08, 11:42:11 AM | Message # 2
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
ooooo semraaa qysh tkom
mire se erdhe klm,shyqyr u bona me shoqen ne forum se kta krejt prizrenali :P


d.hamza
 
zeshkanyDate: premte, 29.Aug.08, 7:53:00 PM | Message # 3
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
sem ra mir se erdhe besoj qe dot ja kaloni bukur
Attachments: 1088270.jpg(14.6 Kb)


jemi kta qe jemi
 
Forumi » Test section » prezentohu » halo!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |