merkure, 26.Jun.19, 4:26:09 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

tinaaa - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: zeshkany  
Forumi » Test section » prezentohu » tinaaa
tinaaa
tinaaDate: marte, 12.Aug.08, 6:13:12 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
tung tung un jom tina jom 15 vjeqare nga mitrovica

d.hamza
 
zeshkanyDate: marte, 12.Aug.08, 6:19:10 PM | Message # 2
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
[color=red][size=10]tina mir se ke ardh ne http://prizren-grup.ucoz.net/?lXiwKR
Attachments: 0128894.jpg(14.6 Kb)


jemi kta qe jemi
 
tinaaDate: ejte, 28.Aug.08, 8:54:19 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
mfalni se jom 14 vjeqare jo 15 po kom bo gabim shpresoj qe pom kuptoni
e ndoshta em mirpritni ju prizrenalit biggrin


d.hamza
 
zeshkanyDate: premte, 29.Aug.08, 6:37:23 AM | Message # 4
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
hahhah tina qa ki than gabimi osht njerzor e nderuar ,,,,, je e mir pritur gjithmosn tek ne

jemi kta qe jemi
 
tinaaDate: premte, 29.Aug.08, 9:50:50 AM | Message # 5
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
flm shum zeshkany

d.hamza
 
Forumi » Test section » prezentohu » tinaaa
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |