merkure, 26.Jun.19, 3:41:53 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

temyss - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: zeshkany  
Forumi » Test section » prezentohu » temyss (prezentohu)
temyss
temyssDate: diell, 17.Aug.08, 12:25:12 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: jo prezent
jojo une jam Tem"A KinG nga prizreni jam rap shit e qeshtu e qeshtu per ma shum folim haha iqmi njeri jam 19 vvjet jetoj midis prizrenit kom le nspital tani kom ardh nshpi edhe kam nr telit 044380398 per ma shum
Attachments: 8121488.gif(114.6 Kb)


jemi kta
 
zeshkanyDate: hane, 25.Aug.08, 8:34:54 PM | Message # 2
Admin
Group: Users
Messages: 17
Reputation: 0
Status: jo prezent
mir se ke ardh temyss

jemi kta qe jemi
 
tinaaDate: shtune, 30.Aug.08, 11:28:44 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 10
Reputation: 0
Status: jo prezent
mire se erdhe klm me neve

d.hamza
 
Forumi » Test section » prezentohu » temyss (prezentohu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |