merkure, 26.Jun.19, 2:43:11 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

temyss - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: temyss  
Forumi » Test section » qka dallon dita e djeshit nga dita e sodit » temyss
temyss
temyssDate: diell, 17.Aug.08, 12:44:51 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: jo prezent
njeher po ja filloj i pari me kom te djatht ;
dita djehit me dit sodit dallon se diten e djehit mo nuk munesh me jetu e ato te sodit jetoje


jemi kta
 
Forumi » Test section » qka dallon dita e djeshit nga dita e sodit » temyss
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends
Statistics
Tag Board
Copyright MyCorp © 2019 |