ejte, 13.Jun.24, 12:43:18 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » gusht » 25 » Zëvendëskryeministri i Turqisë, Nazim Ekren, po qëndron për vizitë në vendin tonë
Zëvendëskryeministri i Turqisë, Nazim Ekren, po qëndron për vizitë në vendin tonë
8:16:32 AM
Me ftesë të Presidentit Fatmir Sejdiu, sot në Kosovë ka mbërritur për vizitë zëvendëskryeministri i Turqisë, Nazim Ekren dhe ministri pa portofol, Said Jazigjiogllu. Të shoqëruar nga ministri i Mjedisit, Mahir Javgjellar, delegacioni turk, ka vizituar Tyrbën e Sulltan Muratit në Mazgit, ndërsa në orët e pasdites, do të vizitojë Prizrenin.
Attachments: foto 1
Category: te rejat sot | Views: 911 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  gusht 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |