ejte, 18.Jul.24, 9:03:45 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » te rejat sot
1 2 »
Mirsevini ne stafin ton i cili perbehet prej 6 adim si dhe 1 moderator .stafi jon ju premton qe se shpejti do vjen me gjera shum interesante :si zgjerimi sa me i madh ,qdo gje do ndryshon per te mir ,si dhe normal kuptohet respektin e duhur .
Ne ket web mund te gjini te gjitha te dhenat qe keni nevoj si lajme sport politik si dhe shum post komente ku mund ti dergoni .
Gjithashtu ne mirpresim gjdo kritik si dhe gjdo lavdat e juaj .
Shpresojm qe besimin qe jua dhejm juve te jet sa me stabil dhe sa ma i pershtatshem tek ju me te gjitha munsit dhe forcat tona do mundohemi qe ky web te jet si web-at tjer nuk prejashtohet qe te jet edhe me shum se tjert qe do ket qdo gje personale te veten dhe ky qellim me koh do te arihet shum shpejt me perkrahjen e juaj .
Dihet nje fjal e urt popullore prej shkalles par nuk mund te shkon tek e fundit kshtu qe qdo gje me koh ku do shihni kjart synimet tona qe do arihen po si g ... Read more »
Attachments: Image 1
Category: te rejat sot | Views: 1859 | Added by: zeshkany | Date: 07.Sep.08 | Comments (0)

na mundesohet nga personeli i web-it www.albatok.com qe te lidhemi me chat IRC.albatok.com
Category: te rejat sot | Views: 1651 | Added by: zeshkany | Date: 06.Sep.08 | Comments (0)

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Prizren kërkon nga Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, që me urdhrin e Presidentit në një të ardhme të afërt ta shpall “hero kombëtar” edhe dëshmorin e kombit, Remzi Ademajn i njohur gjatë luftës me nofkën, komandant Petriti.

Ata ndërkaq kanë mirëpritur vendimin e Presidenti për shpalljen “Hero Kombëtar”, të komandant Kumanovës, ditë më parë.

Category: te rejat sot | Views: 1632 | Added by: zeshkany | Date: 05.Sep.08 | Comments (0)

Nje reper qe njihet me emrin Tem'A KinG per ndryshe temyss qe esht ne bashkpunim me 029 records qe tani 3 vjet miret me ket muzik te cilen siq thot ai pa te smund tjetoj del me kengen me te re te tij Dit e Fundit ne tcilen flet per drogen dhe tkeqen qe sjell ajo pra pritet prej tij qe tket edhe me shum keng me shum hite
Tem'A KinG len nje porosi per ne ku thot qe qfardo njeri qe je i pasur apo i varfur nuk dot thot gje po te tregosh qfar zemre ke ajo dot thot te jesh njeri i mir si dhe ne qoftse e ben at qe e don dije qe gjithmon e ke perkrahjen e zotit ..
Attachments: Image 1
Category: te rejat sot | Views: 1531 | Added by: zeshkany | Date: 04.Sep.08 | Comments (0)

Pas hetimeve të zhvilluara dhe ekzaminimit të dëshmive nga ana e hetuesve rajonalë për krime serioze, është identifikuar i dyshuari i mundshëm për vrasjen e kryer më 25 gusht në fshatin Volljakë të Klinës. Sipas policisë bëhet fjalë për një shqiptar rreth 35 vjeçar nga komuna e Prizrenit, i cili është arrestuar dhe të njëjtit i është caktuar masa e paraburgimit.


Viktima nga fshati Rogovë e Gjakovës ishte vrarë me armë zjarri.

Attachments: Image 1
Category: te rejat sot | Views: 1818 | Added by: zeshkany | Date: 02.Sep.08 | Comments (0)

Ministri i Transportit Fatmir Limaj dhe kryetari i Prizrenit vizituan sot punimet, të cilat po vazhdojnë, për ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës Hoçë e Madhe-Jeshkovë të rajonit të Vrrinit, të Prizrenit. Gjatë vizitës ministri Limaj theksoi se me asfaltimin e kësaj rruge ne po vazhdojmë të kontribuojmë që banorët e kësaj zone, të mos kenë nevojë që për shkak të kushteve jo të mira të shpërngulen në zonë.

Sipas ministrit Limaj projekti i asfaltimit të rrugës në gjatësi prej rreth 2 kilometrave, ka kushtuar rreth 300 mijë euro, që është bashkëfinancuar komuna dhe ministria.

Janë udhëheqësit komunal të cilët kanë gjetur rëndësinë e prioriteteve të asfaltimit të rrugëve të rajonit të kësaj komune, theksoi ministri Limaj, ndërsa kryetari i komunës së Prizrenit, Ramadan Muja falënderoi ministrin Limaj për gatishmërinë e realizimit të një projekti kaq të rëndësishëm, sepse me asfaltimin e kësa ... Read more »

Attachments: Image 1
Category: te rejat sot | Views: 1458 | Added by: zeshkany | Date: 02.Sep.08 | Comments (1)

Në pajtim me nenin 84 pika 10 dhe 25 të Kushtetutës së Kosovës, presidenti Fatmir Sejdiu e miratoi sot listën e të ngarkuarve më punë në ambasadat e para të Republikës së Kosovës. Lista me emrat e të ngarkuarve më punë i ishte dorëzuar presidentit Sejdiu me 28 gusht nga ana e Qeverisë së vendit.
Attachments: Image 1
Category: te rejat sot | Views: 1392 | Added by: zeshkany | Date: 02.Sep.08 | Comments (0)

dje me daten 31.08.2008 pa pritu des drejtori i kesaj shkolle ndedrsa sot bahert varimi , nuk esht mbajt mesimi me orar te paradites te cilen e shapllën ditë zi .
Category: te rejat sot | Views: 1557 | Added by: zeshkany | Date: 01.Sep.08 | Comments (0)

STAFI JON I A URON TE GJITHVE MYSLIMNVE MUAJIN E SHENJET TE RAMAZANIT , PAQJA DHE MESHIIRA QOFSHIN MBI JU
Category: te rejat sot | Views: 1896 | Added by: zeshkany | Date: 29.Aug.08 | Comments (1)

dështojn të gjitha planet së koti , arab♪7t nuk e njofin shtet të rri kosovën
Category: te rejat sot | Views: 1436 | Added by: zeshkany | Date: 29.Aug.08 | Comments (0)

1-10 11-14
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  korik 2024  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |