hane, 20.May.24, 0:26:20 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 2 » Arrestohet i dyshuari nga Prizreni për vrasjen në një fshat të Klinës
Arrestohet i dyshuari nga Prizreni për vrasjen në një fshat të Klinës
6:02:21 PM
Pas hetimeve të zhvilluara dhe ekzaminimit të dëshmive nga ana e hetuesve rajonalë për krime serioze, është identifikuar i dyshuari i mundshëm për vrasjen e kryer më 25 gusht në fshatin Volljakë të Klinës. Sipas policisë bëhet fjalë për një shqiptar rreth 35 vjeçar nga komuna e Prizrenit, i cili është arrestuar dhe të njëjtit i është caktuar masa e paraburgimit.


Viktima nga fshati Rogovë e Gjakovës ishte vrarë me armë zjarri.

Attachments: foto 1
Category: te rejat sot | Views: 1804 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |