ejte, 13.Jun.24, 10:45:17 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 01
dje me daten 31.08.2008 pa pritu des drejtori i kesaj shkolle ndedrsa sot bahert varimi , nuk esht mbajt mesimi me orar te paradites te cilen e shapllën ditë zi .
Category: te rejat sot | Views: 1550 | Added by: zeshkany | Date: 01.Sep.08 | Comments (0)

News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |