diell, 19.May.24, 11:49:53 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 1 » Papritur vdes drejtori i SH.M.T "G.Çafderbasha"
Papritur vdes drejtori i SH.M.T "G.Çafderbasha"
3:16:09 PM
dje me daten 31.08.2008 pa pritu des drejtori i kesaj shkolle ndedrsa sot bahert varimi , nuk esht mbajt mesimi me orar te paradites te cilen e shapllën ditë zi .
Category: te rejat sot | Views: 1544 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |