ejte, 13.Jun.24, 12:20:08 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 07
Mirsevini ne stafin ton i cili perbehet prej 6 adim si dhe 1 moderator .stafi jon ju premton qe se shpejti do vjen me gjera shum interesante :si zgjerimi sa me i madh ,qdo gje do ndryshon per te mir ,si dhe normal kuptohet respektin e duhur .
Ne ket web mund te gjini te gjitha te dhenat qe keni nevoj si lajme sport politik si dhe shum post komente ku mund ti dergoni .
Gjithashtu ne mirpresim gjdo kritik si dhe gjdo lavdat e juaj .
Shpresojm qe besimin qe jua dhejm juve te jet sa me stabil dhe sa ma i pershtatshem tek ju me te gjitha munsit dhe forcat tona do mundohemi qe ky web te jet si web-at tjer nuk prejashtohet qe te jet edhe me shum se tjert qe do ket qdo gje personale te veten dhe ky qellim me koh do te arihet shum shpejt me perkrahjen e juaj .
Dihet nje fjal e urt popullore prej shkalles par nuk mund te shkon tek e fundit kshtu qe qdo gje me koh ku do shihni kjart synimet tona qe do arihen po si g ... Read more »
Attachments: Image 1
Category: te rejat sot | Views: 1854 | Added by: zeshkany | Date: 07.Sep.08 | Comments (0)

News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |