hane, 20.May.24, 1:36:02 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 2 » Presidenti dekretoi të ngarkuarit me punë në ambasadat e Kosovës
Presidenti dekretoi të ngarkuarit me punë në ambasadat e Kosovës
5:47:44 PM
Në pajtim me nenin 84 pika 10 dhe 25 të Kushtetutës së Kosovës, presidenti Fatmir Sejdiu e miratoi sot listën e të ngarkuarve më punë në ambasadat e para të Republikës së Kosovës. Lista me emrat e të ngarkuarve më punë i ishte dorëzuar presidentit Sejdiu me 28 gusht nga ana e Qeverisë së vendit.
Attachments: foto 1
Category: te rejat sot | Views: 1378 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |