hane, 20.May.24, 1:15:14 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 5 » Veteranët e UÇK-së, të Prizrenit, kërkojën që dëshmor Remzi Ademi të shpallet “Hero Kombëtar”
Veteranët e UÇK-së, të Prizrenit, kërkojën që dëshmor Remzi Ademi të shpallet “Hero Kombëtar”
2:17:41 PM
Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Prizren kërkon nga Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, që me urdhrin e Presidentit në një të ardhme të afërt ta shpall “hero kombëtar” edhe dëshmorin e kombit, Remzi Ademajn i njohur gjatë luftës me nofkën, komandant Petriti.

Ata ndërkaq kanë mirëpritur vendimin e Presidenti për shpalljen “Hero Kombëtar”, të komandant Kumanovës, ditë më parë.

Category: te rejat sot | Views: 1618 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |