hane, 20.May.24, 1:01:57 AM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » shtator » 5 » Tem'A KinG "Dit e Fundit"
Tem'A KinG "Dit e Fundit"
10:32:49 PM
Nje reper qe njihet me emrin Tem'A KinG per ndryshe temyss qe esht ne bashkpunim me 029 records qe tani 3 vjet miret me ket muzik te cilen siq thot ai pa te smund tjetoj del me kengen me te re te tij Dit e Fundit ne tcilen flet per drogen dhe tkeqen qe sjell ajo pra pritet prej tij qe tket edhe me shum keng me shum hite
Tem'A KinG len nje porosi per ne ku thot qe qfardo njeri qe je i pasur apo i varfur nuk dot thot gje po te tregosh qfar zemre ke ajo dot thot te jesh njeri i mir si dhe ne qoftse e ben at qe e don dije qe gjithmon e ke perkrahjen e zotit ..
Attachments: foto 1
Category: te rejat sot | Views: 1519 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  shtator 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |