ejte, 13.Jun.24, 12:18:37 PM
Welcome Guest

Thjesht Dhe Profesionale

Main » 2008 » gusht » 19 » deri me 18 gusht jan leshuar rreth 55 mijë pasaporta të Repoblikes së Kosoves
deri me 18 gusht jan leshuar rreth 55 mijë pasaporta të Repoblikes së Kosoves
3:35:36 PM
 Ministria e Punëve të Brendshme njofton se është normalizuar plotësisht procesi i prodhimit të Pasaportave të Republikës së Kosovës, ndërsa tashmë qytetarët që aplikojnë për to, mund të pajisen brenda afatit të përcaktuar ligjor
Category: te rejat sot | Views: 855 | Added by: zeshkany | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 1
19.Aug.08
1. zeshkany (zeshkany) [Entry]
ka arit walla kosova edhe pak ne europ me hy pa ren tongue tongue tongue

Name *:
Email *:
Code *:
News topics
te rejat sot [14]
Sport [1]
Login form
News calendar
«  gusht 2008  »
DIHAMAMREJPRSHT
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Search
Site friends
Statistics

të gjith online 1
mysafirt: 1
Unserat e webit: 0
Tag Board
Copyright MyCorp © 2024 |